Home 42 BLJ Algemeen Commando overdracht 42 BLJ

postheadericon Commando overdracht 42 BLJ

AddThis Social Bookmark Button

overdr

Op 09-12-2010 heeft Luitenant-Kolonel der Limburgse Jagers H.M. Klein Schaarsberg, het commando van het Regiment Limburgse Jagers en het 42e Pantser Infanterie Bataljon Limburgse Jagers overgedragen aan Luitenant-Kolonel der Limburgse Jagers M.W.G Jacops.

 

 

In een winters Oirschot is voor het front van 42 BLJ en diverse genodigden het Commando overgedragen. In zijn toespraak herinnerde Lkol Klein Schaarsberg aan de uitzendingen die zijn Bataljon heeft gehad. De goede en minder goede kanten. Maar in al die jaren is duidelijk geworden voor de tegenstander. soms zit het mee, soms is er BLJ.

 

De volledige tekst van zowel Lkol Klein Schaarsberg en Lkol Jacops zullen zsm met foto's van de overdracht geplaatst worden.

 

Wij feliciteren Lkol Jacops met het commando over ons Regiment en het 42e PainfBat LJ en heten de Overste van harte welkom in de familie die BLJ heet. De kreet niet beter, wel anders, zal ook vanaf vandaag van toepassing zijn op Overste Jacops.

Lkol bd Vroom bood namens de Stichting Regiment Limburgse Jagers een prachtige pasteltekening aan.

overdr1

overdr2
overdracht6