2009-07-10 Regimentsdag gezien door de ogen van een Gans
Vrijdag 10 juli 2009; niet alleen is het vandaag de Regimentsdag, maar ook is het precies 9 jaar geleden dat ons Regiment begon aan het verwerven van een eigen plek op het world wide web. Toch mooi als dit soort data samen mag vallen.
Namens de website was de harde kern, bestaande uit Arie van Dijke en Albert-Jan bosch present. Maar vandaag hadden ook onze 2 hernieuwde steunpilaren zich bij ons vervoegd en konden we het Regiment ook kennis laten maken met, de voorhen nieuwe gezichten van, Jan v.d. Nieuwenhuyzen en Chris van Straaten. Helaas moest Henk Zwuup vanwege de lange afstand dit keer verstek laten gaan.
Het ontvangst bestond uit een kopje koffie en een plakje cake.
Nadat iedereen aanwezig was, maakten we ons op om naar ons Monument te gaan om stil te staan bij alle Limburgse Jagers die tot op heden ons zijn ontvallen, zowel als actief militair, alsook de oud-LJers.
In aanwezigheid van het bataljon, onder andere leden van de A-Cie, werden er kransen gelegd. Ook werden er kransen gelegd door nabestaanden en door gewonden. Op mijzelf, maar ook op ons gehele site team maakte dat behoorlijk veel indruk. Zoveel dat we vergaten om netjes de cap af te doen.
Terwijl de nabestaanden en de gewonden een traan moesten wegpinken, wat heel begrijpelijk is, gingen we richting Black Bull om daar gezamelijk nog even na te zitten en te genieten van een kommetje soep en lekkere broodjes.
Namens de website,
Albert-Jan Bosch